klaudia labudda

Subkonto nr: 102068702
wiek: 6 lat

O mnie

Dzień dobry. Mam na imię Klaudia, jestem śliczną dziewczynką z różowymi okularami i choć moje życie nie jest takie "różowe" jak one, staram się być uśmiechnięta.

Praktycznie od urodzenia choruję na padaczkę, alergie pokarmowe, atopowe zapalenie skóry, jestem także uczulona na roztocza i kota. Zmagam się również z astmą oskrzelową i nieżytem nosa. Moja odporność jest bardzo słaba, co powoduje u mnie niezwykle częste choroby górnych dróg oddechowych i nie tylko, co kończy się niestety antybiotykoterapią bądź pobytami w szpitalu. Moja diagnostyka wciąż jest pogłębiana i jestem stale pod opieką różnych specjalistów. Chciałabym aby fundacja wzięła mnie pod swoje skrzydła i dodała mi chociażby odrobinkę nadziei na lepsze jutro...

Niestety nieustanne wyjazdy do specjalistów, badania, diagnozy, leczenie, wiążą się z kosztami. Moja mama też jest osobą niepełnosprawną, po kilku operacjach, która dzielnie walczy każdego dnia o nasze zdrowie. Proszę więc o wsparcie, warto pomagać! Daj mi uśmiech i szansę na lepsze życie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: klaudia labudda - Subkonto nr 102068702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
klaudia labudda