maciej tokarski

Subkonto nr: 102069002
wiek: 2 latka

O mnie

Witam.

Mama na imię Maciej. Na pierwszy rzut oka nie widać, że jestem inny, ale nie rozumiem świata i ludzi. Lekarze postawili mi wiele diagnoz, lecz najgorszą z nich jest zaburzenie sensoryczne i nie radzenie sobie z nerwowymi sytuacjami. W maju 2020 miałem urosepsę, która doprowadziła do wodogłowia, zniszczenia układu nerwowego i innych chorób, które będą  się za mną ciągnąć całe życie. 

Ze względu na zaburzenia sensoryczne i opóźnienie rozwoju i psychoruchowe potrzebuję opieki cały czas. Rodzice bardzo starają się bym przy ataku nie zrobił sobie krzywdy i był wesołym i spokojnym dzieckiem. Jestem wrażliwy na dotyk, boję się nowych ludzi  i miejsc.

Jestem pogodnym chłopcem, uwielbiam zwierzęta i lubię się bawić.

Leczenie, rehabilitacja i terapie pomagają mi w funkcjonowaniu i rodzicom w walce o lepsze dla mnie jutro. Wiem, że czeka mnie długa i ciężka droga, ale nie poddaje się.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maciej tokarski - Subkonto nr 102069002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maciej tokarski