dominik kaźmierczak

Subkonto nr: 102069202
wiek: 5 lat

O mnie

Dominik urodził się w 29 tygodniu - jest wcześniakiem.

Teraz Dominik ma już 4 latka, ma zdiagnozowane napięcie mięśniowe, retinopatię oraz ma zdiagnozowane wodogłowie - posiada zastawkę. Dominik jest osobą również niedowidzącą. Przeszedł bardzo dużo w swoim życiu operacji - ponad 25 może i więcej...

Dominik potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego, który jest bardzo kosztowny ze względu na to, że wychowuje syna sama, mnie na niego nie stać. Obecnie (grudzień 2021) od ponad miesiąca znajdujemy się ze synem w szpitalu.

Jeżeli wyjdziemy, syn będzie karmiony przez sondę, gdzie może się to przeobrazić w dożywianie poza jelitowe, co wiąże się z wielkimi kosztami.

Wychowuję go samotnie i każdego dnia dla walczę o życie i dobre samopoczucie syna, który odwdzięcza się tylko uśmiechem. 

Bez waszej pomocy nie jestem w stanie zmierzyć się z przeciwieństwem losu.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dominik kaźmierczak - Subkonto nr 102069202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dominik kaźmierczak