łucja i miłosz szymczyk

Subkonto nr: 102069302
wiek: 3 latka

O mnie

Cześć!

Jestem Łucja a obok to mój młodszy o 5 minut brat Miłosz.

Urodziliśmy się 11.02.2019 roku w 32 tygodniu ciąży. Mój braciszek Miłosz z powodu zaburzeń rytmu serca został zaraz po porodzie przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, ja zostałam z mamą, ale z uwagi na wcześniactwo, oczekiwałam na powrót brata w inkubatorze.

Początkowo nasz rozwój nie budził żadnych zastrzeżeń lekarzy, a sygnalizowane przez naszych rodziców nieprawidłowości były tłumaczone wcześniactwem.  

Jak mieliśmy trochę ponad 2 latka to zdiagnozowali u nas autyzm dziecięcy i choć niektórzy mogą myśleć, że jesteśmy kosmitami to nasi rodzice mówią, że jesteśmy wyjątkowi.

Na co dzień mamy zajęcia z logopedą, pedagogiem i psychologiem ale ilość godzin terapii refundowanych jest niewystarczająca. Jeszcze nie potrafimy mówić językiem zrozumiałym dla dorosłych, mamy problemy żeby zrozumieć swoje i innych emocje, przeszkadzają nam różne dźwięki i nie zawsze potrafimy odnaleźć się wśród naszych rówieśników. Rodzice dużo czasu poświęcają nam w domu organizując dodatkowe zabawy terapeutyczne, ale oni przecież nie są specjalistami.

Potrzebujemy profesjonalnej terapii, żebyśmy mogli powiedzieć naszym rodzicom jak bardzo ich kochamy i wiemy, że oni nas też kochają.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: łucja i miłosz szymczyk - Subkonto nr 102069302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
łucja i miłosz szymczyk