lena borys

Subkonto nr: 102069402
wiek: 7 lat

O mnie

Witam wszystkich! Mam na imię Lenka. Jako mała dziewczynka byłam bardzo uśmiechnięta i wszędzie mnie było pełno. Nie mogłam usiedzieć na miejscu. Gdy się cieszyłam całe ciało skakało razem ze mną, rączki się spinały w pięść i cała się spinałam z radości. Mama często jeździła ze mną po lekarzach ale nic konkretnego się nie dowiedziała dlaczego tak się zachowuje. Dopiero we wrześniu 2021 roku udało się zdiagnozować u mnie afazje, która wyjaśnia dlaczego mam problem z ułożeniem poprawnie zdania i z rozumieniem co się do mnie mówi. Często mam problem w miejscach gdzie jest głośno bardzo się wtedy denerwuje i boje się. Szybko się denerwuje jak coś mi nie wychodzi w szkole, powoli idą mi zadania, nie mogę się skupić, bo wszystko mnie rozprasza i często uciekają mi słowa. Nie raz chciałam coś opowiedzieć mamie jak mi minął dzień w szkole, ale nagle zapominam co chciałam powiedzieć, lub nie wiem jak nazywa się to słowo. Dodatkowo mama mi powiedziała, że mam problemy z przetwarzaniem słuchowym, ale żebym się nie martwiła, bo właśnie zaczynamy rehabilitacje, które mają mi pomóc trenować mój słuch. Mama często mnie sama masuje, mówi że to pomoże na te zaciskane rączki i prostowanie nóżek. Chodzę również do pani logopedy, która pomaga mi pracować z tą moją afazją. Czasem jest ciężko, ale mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się porozumiewać normalnie z dziećmi bez pomocy mamy i że znikną te moje spięcia kiedy się z kimś bawię, bo widzę że dzieci się na mnie inaczej patrzą przez to jak się zachowuje a ja chciałabym tylko się z nimi fajnie pobawić.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: lena borys - Subkonto nr 102069402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
lena borys