lena borys

Subkonto nr: 102069402
wiek: 8 lat

O mnie

Witam wszystkich! Mam na imię Lenka. Jako mała dziewczynka byłam bardzo uśmiechnięta i wszędzie mnie było pełno. Nie mogłam usiedzieć na miejscu. Gdy się cieszyłam całe ciało skakało razem ze mną, rączki się spinały w pięść i cała się spinałam z radości. Mama często jeździła ze mną po lekarzach ale nic konkretnego się nie dowiedziała dlaczego tak się zachowuje. Dopiero w tym roku udało się zdiagnozować u mnie afazje, która wyjaśnia dlaczego mam problem z ułożeniem poprawnie zdania i z rozumieniem co się do mnie mówi. Często mam problem w miejscach gdzie jest głośno bardzo się wtedy denerwuje i boje się. Szybko się denerwuje jak coś mi nie wychodzi w szkole, powoli idą mi zadania, nie mogę się skupić, bo wszystko mnie rozprasza i często uciekają mi słowa. Nie raz chciałam coś opowiedzieć mamie jak mi minął dzień w szkole, ale nagle zapominam co chciałam powiedzieć, lub nie wiem jak nazywa się to słowo. Dodatkowo mama mi powiedziała, że mam problemy z przetwarzaniem słuchowym, ale żebym się nie martwiła, bo coś na to poradzimy. Mama często mnie sama masuje, mówi że to pomoże na te zaciskane rączki i prostowanie nóżek. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się porozumiewać normalnie z dziećmi bez pomocy mamy i że znikną te moje spięcia gdy się z kimś bawię, bo widzę że dzieci się na mnie inaczej patrzą przez to jak się zachowuje a ja chciałabym tylko się z nimi normalnie pobawić.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: lena borys - Subkonto nr 102069402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
lena borys