oskar betka

Subkonto nr: 102069802
wiek: 4 latka

O mnie

Jestem Oskarek. W wieku 3 lat zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy. Jestem pod opieką psychiatry, neurologa, alergologa, endokrynologa, logopedy oraz uczestniczę w zajęciach integracji sensorycznej. Moja codzienność jest zupełnie inna niż dzieci w moim wieku. Mam napady autoagresji. Wywołuję ją moja najmniejsza złość. Moja mamą zrezygnowała z pracy żeby poświęcić mi cały swój czas. Pomimo roku terapii nadal mówię tylko pojedyncze słowa. Utrudnia mi to komunikację z najbliższymi i osobami w moim otoczeniu. Póki jeszcze jestem mały i terapię mogą przynieść największy skutek rodzice chcieliby mnie wysłać na turnusy terapeutyczne. Jednak nie stać na to moich rodziców. Mam wybiórczość pokarmową i początki padaczki. Bardzo nie lubię myć ząbków. I choć mama bardzo się stara to ciężko jest żebym jej pozwolił by zrobiła to jak należy. Z tego też powodu pojawiły się problemy z ząbkami. Niestety zabiegi stomatologicznie mogę mieć przeprowadzone tylko w narkozie. To też wiąże się z kosztami. Cały czas jestem też pieluchowany. Proszę pomóż mi uzbierać pieniążki na turnusy i zabiegi stomatologiczne. Chcę funkcjonować lepiej i móc komunikować się z moją mamą, tata i starsza siostrą. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oskar betka - Subkonto nr 102069802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oskar betka