kuba wiśniewski

Subkonto nr: 102069902
wiek: 9 lat

O mnie

Cześć nazywam się Kuba, urodziłem się 07.07.2013 roku.

Niestety moje narodziny nie były łatwe dla mamy, gdyż urodziłem się z punktami 6/9/10, po porodzie byłem resuscytowany, ponieważ urodziłem się niedotleniony. Po wszystkich badaniach okazało się, że mam torbiel przegrody przezroczystej, który po dłuższym czasie się wchłonął. Niestety mama nie cieszyła się zbyt długo, bo wyszło że mam wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię prawej strony. Ćwiczyłem z całych swoich sił do 9 miesiąca życia, później Pani neurolog powiedziała, że jestem już silny i zdrowy.

Niestety mając 5 lat okazało się, że muszę chodzić do logopedy, a mając 7 lat kiedy poszedłem do szkoły moja Pani wychowawczyni powiedziała, że musimy się przebadać u neurologa. Pani doktor powiedziała mamie, że mam obniżone napięcie mięśniowe i potrzebuję rehabilitacji. Do tego zdiagnozowano u mnie zaburzenia sensoryczne, zaburzenia mowy i dysleksję wieloraką.

Wszędzie musimy chodzić prywatnie, a każda terapia wiąże się z duża ilością pieniążków. Dodatkowo Pani neurolog wysłała nas na terapię biofeedback, która też jest tylko prywatna. Na sam koniec mama pojechała ze mną do Katowic, a tam zdiagnozowano u mnie zaburzenia słuchu centralnego, więc żeby lepiej mi się uczyło i słyszało, mam aparat słuchowy - system FM . 

Dzięki moim rodzicom wiem, że w przyszłości moje życie będzie łatwiejsze ,ale teraz muszę dać z siebie wszystko. Jestem chłopcem szczęśliwym i uśmiechniętym, ale jak każde dziecko z problemami czasem mam słabsze dni. Mama i Tata są ze mnie bardzo dumni ❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kuba wiśniewski - Subkonto nr 102069902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kuba wiśniewski