filip bińkowski

Subkonto nr: 102070202
wiek: 3 latka

O mnie

Mam na imię Filip i urodziłem się w marcu 2019 r. Początkowo nic nie wskazywało na to, że będę zmagał się z różnymi problemami w wieku dziecięcym. Pierwsze obawy rodziców pojawiły się, gdy miałem 1,5 roku: nie reagowałem, gdy ktoś zwracał się do mnie po imieniu, nie pokazywałem palcem czego chcę i potrzebuję, albo co mnie interesuje, nie nawiązywałem też kontaktu wzrokowego. I cały czas nad tym pracuję. Gdy skończyłem 2 lata dostaliśmy diagnozę - autyzm dziecięcy. Nadal niewiele mówię, mam obniżone napięcie mięśniowe, potrzebuje zajęć z integracji sensorycznej, mam problemy z komunikowaniem potrzeb, wybiórczość pokarmową. Razem z rodzicami wiemy jak ważna jest codzienna wspólna praca, jak i ta z terapeutami. Wiemy też jak ważny jest czas, ponieważ to właśnie teraz mój umysł jest najbardziej podatny na efekty naszych codziennych zajęć. Obecnie realizuję program w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Dziękuję Wam za każde okazane wsparcie finansowe, które przeznaczymy na zajęcia terapeutyczne (przede wszystkim muzykoterapię i dogoterapię) i turnusy rehabilitacyjne.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: filip bińkowski - Subkonto nr 102070202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
filip bińkowski