liliana mączyńska

Subkonto nr: 102070502
wiek: 5 lat

O mnie

Lilianka od 2020 roku zmaga się z chorobą MIZS - młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów o początku uogólnionym inaczej choroba Stilla. Od początku przebieg choroby jest bardzo ciężki. Leki, które otrzymywała nie przynosiły rezultatów, aż w końcu została zakwalifikowana do leczenia biologicznego, jednak radość nie trwała długo ponieważ przy podaniu leku dostawała wstrząsów anafilaktycznych i musiał zostać on odstawiony, jak również została odstawiona chemia, która również nie przynosiła skutków wręcz przeciwnie. Pozostawała na samych sterydach, a wyniki wahały się raz ciut lepsze, za chwilę dwa razy gorsze. Choroba nie dawała za wygraną, atakowała staw po stawie. Wraz z rodziną wyjechaliśmy za granicę, gdzie otrzymała lek o nazwie kineret. Po pół roku wróciliśmy do Polski, jednak tutaj lek nie jest refundowany ani dostępny, a koszty sprowadzenia go są zbyt duże i przekraczają o wiele budżet domowy. Teraz trwa walka z czasem przy znalezieniu innego lekarza i być może innego leku. Lilianka znowu cierpi, gorączkuje, ma wysypkę, a choroba na nowo daje o sobie znać i wyniszcza ją od środka. Potrzebujemy pieniędzy na leczenie. Być może udało by się zebrać kwotę, żeby sprowadzić lek, który byłby dla niej zbawieniem do Polski. Koszt miesięczny takiego leczenia wynosi ok 4-5 tysięcy złotych. Pozostajemy w nadziei, że uda się wygrać walkę z chorobą i nie zdąży wyrządzić stałych szkód w organizmie i niepełnosprawność. Prosimy o pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: liliana mączyńska - Subkonto nr 102070502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
liliana mączyńska