gabriel woźnicki

Subkonto nr: 102070702
wiek: 10 lat

O mnie

Chce pokazać synowi, że świat jest piękny. W wieku 3 lat syn usłyszał diagnozę: autyzm z zespołem Aspergera. Był to dla nas cios, ale też ulga bo w końcu wiedzieliśmy jak mu pomóc. Od tamtej chwili rehabilitacja ruszyła i mamy super efekty, najbardziej pomagają turnusy rehabilitacyjne. Zmiana otoczenia ma cudowny wpływ na rozwój mojego dziecka. Nigdy nie prosiłam o pomoc, ale dzisiaj staje pod ścianą, dofinansowanie otrzymujemy raz na 2 lata, a jest to zdecydowanie za mało. Nie stać mnie na pokrycie całego kosztu rehabilitacji pomimo tego, że obydwoje z mężem pracujemy. Wiem, że jest dużo ludzi o dobrym sercu i może dzięki wam uda mi się uzbierać na turnus.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: gabriel woźnicki - Subkonto nr 102070702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
gabriel woźnicki