lena mika

Subkonto nr: 102070902
wiek: 7 lat

O mnie

Cześć, jestem Lenka :)

Mam 7 lat i siostrę bliźniaczkę o imieniu Nikolka. Obie jesteśmy uśmiechniętymi wcześniaczkami, a Nikolka od zawsze jest moją najlepszą przyjaciółką. Z Nikolką mam najlepszy kontakt, bo jako jedyna najbardziej mnie rozumie i zawsze się o mnie martwi. Niestety odnoszę wrażenie, że inne dzieci mnie nie rozumieją i nie lubią. W szkole jest mi ciężko porozumieć się z innymi dziećmi. Z trudem jest mi z kimś utrzymać dłuższą relację, ponieważ niestety niektóre kwestie postrzegam w inny sposób niż inni i ciężko mi jest zrozumieć inny punkt widzenia.

Odkąd pamiętam uwielbiam zwierzątka. Z tego powodu nie chcę jeść mięsa. Moimi ulubionymi maskotkami są baranek i lama. Tak je uwielbiam, że niestety ciężko mi jest zrozumieć, że moi rówieśnicy też mogą je lubić. Robię się wtedy bardzo zła i smutna. Wyczuwam niepokój i zagrożenie. W wieku już 2 lat zaczęłam interesować się modą i dobierałam swoje ubranka kolorystycznie. Zaczęłam wtedy również lubić rysować, a z czasem coraz bardziej zaczęło mi to wychodzić.

Któregoś dnia, kiedy miałam 18 miesięcy bawiłam się koło balustrady z moją siostrzyczką i niestety miałam poważny wypadek. Spadłam z wysokości 3 metrów i straciłam przytomność. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Niestety jestem dość niezdarna, często coś rozlewam i psuję. Częściej niż inne dzieci. Dużo mówię, często wchodzę komuś w zdanie, nie zauważając w tym problemu. Mam ciężki charakter i niestety nie jestem zbyt ustępliwa. Jestem głośna i stanowcza. Ciężko mi jest się skupić dłużej na jednej rzeczy. Często odpływam myślami i nie pamiętam o czym się do mnie mówiło. Nie toleruje tego, kiedy wiele rzeczy nie idzie po mojej myśli. 

Myślałam, że jestem zdrową dziewczynką, ale niestety stwierdzono u mnie autyzm wysoko-funkcjonujący, zaburzenia koncentracji, selektywności uwagi oraz integrację sensoryczną.

Dziękuję za uwagę i każde wsparcie <3

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: lena mika - Subkonto nr 102070902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
lena mika