nikodem licbarski

Subkonto nr: 102071102
wiek: 6 lat

O mnie

Witam, jestem Nikodem i urodziłem się 28 września 2015 roku. Od urodzenia zmagam się z autyzmem w stopniu znacznym. Nie umiem porozumiewać się jak inne dzieci, gdyż nie potrafię mówić. Przez chorobę trudno mi nauczyć się wielu rzeczy, a jedną z nich są podstawowe umiejętności takie jak korzystanie z toalety. Niestety nie pojąłem tego jeszcze i używam pieluch. Bardzo lubię chodzić do mojego przedszkola, gdzie są przemiłe panie i uczą mnie jak sobie radzić z wieloma rzeczami samodzielnie. Zazwyczaj jestem niespokojnym chłopcem, często krzyczę, płacze bez powodu, biegam bezustannie na palcach, łapią mnie łatwo infekcje, przez co choruję. Mam też popsute ząbki, które trzeba naprawić. Mamusia się stara jak może, ale czasami każdy potrzebuje pomocy drugiego człowieka. Mam nadzieję, że nauczę się mówić dzięki rehabilitacjom, pomocom do nauki i tutaj kochani liczę na was💜. Nikoś.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: nikodem licbarski - Subkonto nr 102071102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
nikodem licbarski