wojciech urszulak

Subkonto nr: 102071802
wiek: 6 lat

O mnie

Cześć nazywam się Wojtek i urodziłem się 30.11.2015 roku. Przyszedłem na świat z przepukliną oponowo-rdzeniową. Konsekwencjami tej choroby jest u mnie wada kończyn dolnych, taka jak stopy końsko-szpotawe(SKS), zaburzenia czucia oraz rozwojowe zniekształcenie trzonów kręgów w środkowym odcinku piersiowym.
Jak każde dziecko kocham poznawać otaczający świat. Niestety ze względu na wrodzoną wadę moje poruszanie jest utrudnione i nie mogę cieszyć się życiem jak zdrowe dzieci. Cały czas wraz z rodzicami toczymy walkę o moją sprawność i samodzielność. Prosimy więc o wsparcie i pomoc, abym mógł w miarę możliwości samodzielnie  funkcjonować w społeczeństwie. Tylko dzięki stałej rehabilitacji jesteśmy w stanie zahamować nieodwracalny proces, który zabiera mi sprawność... 
Na chwilę obecną jestem energicznym, uśmiechniętym chłopcem, któremu choroba przeszkadza w czerpaniu radości z życia. Niezmiernie ważna jest rehabilitacja– pomaga w nauce samodzielnego poruszaniu się, jeśli jest to możliwe.Dzieci z rozszczepem kręgosłupa wymagają opieki i stałej kontroli wielu specjalistów m.in.neurochirurga, urologa, ortopedy, fizjoterapeuty i psychologa.
Jak większość dzieci w moim wieku uwielbiam chodzić do przedszkola i spędzać czas z kolegami i koleżankami. Niestety wspólne zabawy coraz częściej sprawiają mi trudności i sprawiają, że uśmiech znika a pojawia się smutek. Moim bardzo wielkim marzeniem jest mieć zdrowe nóżki i móc spotkać się i zagrać w piłkę ze swoim idolem Robertem Lewandowskim Będę dzielnie walczył bym mógł założyć korki, wtedy wstanę i zagram najważniejszy mecz w moim życiu MECZ o moje zdrowie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wojciech urszulak - Subkonto nr 102071802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wojciech urszulak