antoni dziaczuk

Subkonto nr: 102071902
wiek: 1 roczek

O mnie

Witam, jestem Antoś, urodziłem się 30 czerwca 2021 roku i zmagam się z SMA1.
Urodziłem się zdrowy, dostałem 10pkt,  wyszedłem z mamą po dwóch dniach ze szpitala, ale coś zaczęło się dziać niedobrego zacząłem tracić siłę w rączkach i nóżkach, aż przestałem się ruszać. Mamusia i tatuś się bardzo zaniepokoili  i zaczęliśmy już szukać pomocy. Diagnoza  padła na SMA. Dla rodziców to było jak wyrok, nie umieli się odnaleźć, płakali cały czas, a ja nie wiedziałem co się dzieje. Pierwsze zapalenie płuc, a potem kolejne infekcje, wtedy brak sprzętu o mało nie doprowadził do tragedii - udusił bym się, ale  rodzice dzielnie walczyli o mnie i nie poddali się. Mamy wiele przeciwności losu, który nam nie sprzyja. Dobre serca już walczą dla mnie a ja dla nich chce żyć.

Rodzice sami sobie nie poradzą i potrzebujemy pomocy wielu dobrych serc, aby nas wsparli w naszej ciężkiej walce. Mam również wspaniałe rodzeństwo, które bardzo mnie kocha. Są przy mnie każdego dnia Pawełek i Lenka. Są zdrowi kocham ich i będę dla nich walczył. Proszę pomóż nam uratować moje życie, nie bądź obojętny!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: antoni dziaczuk - Subkonto nr 102071902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
antoni dziaczuk