mikołaj dudik

Subkonto nr: 102072002
wiek: 3 latka

O mnie

Mikołajek mając 1,5 roku zachorował na cukrzycę typu 1. Od ponad roku dzielnie walczy, a my jako rodzice staramy się zapewnić (na ile to możliwe) wesołe i szczęśliwe dzieciństwo. Cukrzyca typu 1 jest to choroba autoimmunologiczna, która polega na całkowitym zniszczeniu komórek beta trzustki, które wydzielają insulinę. Od momentu zachorowania nasz synek na stałe jest podpięty do pompy insulinowej. która podaje mu niezbędny do życia hormon. Niestety nie ma szans na to, aby kiedykolwiek został wyleczony, ponieważ nie istnieje lek, który wyleczy, czy zatrzyma tę podstępną chorobę. Cukrzyca typu 1 to m.in. ciągła zmiana wkłuć, nakłuwanie palców, ważenie i przeliczanie posiłków oraz stały monitoring glikemii 24/7. Do tego  ogromny strach i nieustanne obawy o życie i zdrowie maluszka. W codziennej walce bardzo pomagają nam sensory glikemii, które niestety nie są w pełni refundowane. Zarządzanie chorobą, comiesięczne zakupy osprzętu do pompy i artykułów pomocnych w prowadzeniu choroby wiążą się niestety ze sporymi kosztami...

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mikołaj dudik - Subkonto nr 102072002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mikołaj dudik