alicja aleksandrowicz

Subkonto nr: 102080402
wiek: 5 lat

O mnie

Alicja urodziła się w sinicy z wylewem 2 stopnia. Od 5 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowana do dnia dzisiejszego z powodu podejrzenia niedowładu lewostronnego i afazji mowy. Alicja ma bardzo duży poziom lęku, obecnie jesteśmy po rezonansie, który wykazał że był wylew w jądrze ogoniastym i stąd ten duży poziom lęku, wycofanie i krzyki u Alicji, a także problem z mową, kojarzeniem słów, odpowiadaniem, rozumieniem pytań. Obecnie potrzebuję pomocy w sfinansowaniu dla Alusi terapii psychologicznej i neurologopedycznej. Przyszłość jest niepewna, mam 5 dzieci i każde z problemami. Koszty są ogromne, nie jestem w stanie pomóc każdemu tak jak bym chciała. Wiem, że to co teraz zbudujemy to da owoce w przyszłości, będzie samodzielna. Bardzo o tym marzę żeby nie bała się nowych zmian nie bała się ludzi. Będę wdzięczna za każdą pomoc, z góry dziękuję!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: alicja aleksandrowicz - Subkonto nr 102080402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
alicja aleksandrowicz