jakub okleciński

Subkonto nr: 102081202
wiek: 3 latka

O mnie

Urodziłem się w grudniu 2018 roku. Rozwijałem się prawidłowo, byłem zdrowym i bardzo radosnym chłopczykiem. 

Kiedy troszkę podrosłem, mama zaprowadziła mnie do przedszkola, a ja poczułem się tam bardzo źle. Nie potrafiłem zrozumieć, że w przedszkolu panują pewne zasady i trzeba według nich postępować. Bardzo się wtedy denerwowałem i krzyczałem. Nie chciałem się bawić z dziećmi, wybierałem zabawę w pojedynkę. Nie potrafiłem porozumieć się z innymi dziećmi ponieważ nie umiałem mówić tak jak one.

Pewnego dnia pani z przedszkola zaprosiła moich rodziców na rozmowę i powiedziała im, że niepokoi ją moje zachowanie. Mama z tatą  poszli wtedy ze mną do psychologa. Po kilku obserwacjach pani psycholog zaleciła konsultację u specjalistów gdyż podejrzewała u mnie zaburzenia ze spektrum autyzmu. Moi rodzice zaczęli się jeszcze bardziej o mnie martwić i tak rozpoczęła się moja wędrówka po gabinetach lekarskich.

Pani doktor stwierdziła u mnie całościowe zaburzenia rozwoju a dokładnie zespół Aspergera, niepełnosprawność ruchową - zaburzenie napięcia mięśniowego i postawy, zaburzenia orofacjalne, sensomotoryczne oraz niedokształcenie mowy i komunikacji.

Abym mógł rozwijać się prawidłowo koniecznie muszę uczęszczać na rehabilitację ruchową, terapię integracji sensorycznej, stymulację ogólnorozwojową oraz zajęcia z logopedą.

Niestety wszystkie te zajęcia dużo kosztują, rodzice ciężko pracują abym miał wszystko co najlepsze dla mojego zdrowia ale potrzebna jest pomoc. Bardzo proszę dorzuć swoją cegiełkę, abym dalej mógł w pełni korzystać z wszystkich terapii które są dla mnie niezbędne aby mógł być taki jak inne dzieci .

Bardzo dziękuję,
Kubuś z rodzicami.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jakub okleciński - Subkonto nr 102081202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jakub okleciński