eryk bartłomiej dudek

Subkonto nr: 102081302
wiek: 11 lat

O mnie

Eryk ma 11 lat. Mieszka w Kielcach. Od zawsze wiedzieliśmy, że Eryk różni się od swoich rówieśników, jest "inny". W zerówce zdiagnozowano u niego zespół Aspergera. My- jego rodzice, jego braciszek, ale przede wszystkim sam Eryk zmaga się z wieloma przeciwnościami. Świat nie rozumie jego istoty. Jaki jest Eryk na co dzień? Jest wyjątkowy pod każdym względem. Jest wszechstronnie uzdolniony. Pięknie maluje farbami, ołówkiem, robi na szydełku, origami, tworzy biżuterię, szyje maskotki, buduje z tektury. Ale to nie wszystko...Eryk od kilku lat tańczy i uczy się grać na ukulele. By Erykowi pomóc, potrzebne jest mu wsparcie rehabilitacyjne, specjalne zajęcia, terapia oraz leczenie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: eryk bartłomiej dudek - Subkonto nr 102081302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
eryk bartłomiej dudek