maria bugalska lewandowska

Subkonto nr: 102081402
wiek: 2 latka

O mnie

Cześć, jestem Marysia i urodziłam się 07.07.2019 roku.

​Choruję na mastocytozę skórną oraz autyzm dziecięcy. Nie mówię i mam problem z nawiązywaniem kontaktów między dziećmi i ludźmi. Choć mama wszystko robi by nauczyć mnie załatwiania się na nocnik, ja się go panicznie boję i wolę swoje pieluszki. Mam możliwość być samodzielna, ale muszę się tego nauczyć na terapiach, lecz kolejki na terapię i do specjalistów są bardzo długie, a prywatnie są drogie.

Moja mama robi wszystko, by mi pomóc. Pomaga jej w tym moja siostra, z którą lubię spędzać czas. Bardzo proszę pomóż mi być samodzielną, bym w dorosłych życiu mogła sama dawać sobie radę i by nie przerażały mnie kontakty z ludźmi, bym mogła mówić i cieszyć się życiem, a nie być przerażona.

Dziękuję ze mnie wysłuchałeś/wysłuchałaś,
Marysia.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maria bugalska lewandowska - Subkonto nr 102081402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maria bugalska lewandowska