yaraslau trafimau

Subkonto nr: 102081902
wiek: 10 lat

O mnie

Dzień narodzin (06.10.2011) Jarka pamiętam jakby to było wczoraj. Szczęśliwy poród o czasie, zdrowy chłopiec - czy można było chcieć czegoś więcej...? Synek rozwijał się naprawdę prawidłowo. Nic nie zapowiadało, że już za chwile nasze szczęście zostanie przerwane słowami, które wywróciły nasz świat do góry nogami - rdzeniowy zanik mięśni typ II. Początkowo czułam się kompletnie bezsilna, wylałam morze łez w poczuciu, że nic się nie da zrobić, że nie jestem w stanie pomóc mojemu ukochanemu dziecku. 

Wyjechaliśmy z Białorusi do Polski, by tu leczyć Jarka. Niestety wiele kosztów z tym związanych ponosimy z mężem sami. Nie ukrywamy już, że jest nam naprawdę ciężko, dlatego jestem tutaj i proszę o pomoc!

Potrzebujemy pomocy w opłaceniu rehabilitacji. Zwróciliśmy się do centrum rehabilitacji Neuron, gdzie wystawiono fakturę na 10200 zł. Sami nie jesteśmy w stanie zapłacić tej kwoty, bo pracuje tylko jeden mąż, a ja nie pracuję, bo syn potrzebuje mojej pomocy. Syn potrzebuje tej rehabilitacji. Z góry dziękuję.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: yaraslau trafimau - Subkonto nr 102081902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
yaraslau trafimau