maria jolanta moskal

Subkonto nr: 102082202
wiek: 3 latka

O mnie

Marysia urodziła się w 28tc., w skutek odklejenia się łożyska, co spowodowało wylew do moózgu oraz niedotlenienie mózgowe 3 i 4 stopnia.

Marysia cierpi na wodogłowie pokrwotoczne, z tego względu ma założona zastawkę Komorowo-przedsionkową, stwierdzone dziecięce porażenie mózgowe z porażeniem koniczyn dolnych oraz końsko stopie, refluks.

Marysia na co dzień jest wesołym dzieckiem, niestety nie chodzi. Sama siedzi, raczkuje, pełza. Żeby Marysia w przyszłości mogła biegać wraz ze swoimi rówieśnikami potrzebujemy sprzętu ma który niestety nas nie stać. Jesteśmy na etapie załatwiana balkonika mobilnego. Do tej pory jakoś dawałyśmy radę, ale koszty są coraz większe dlatego zwracamy się do państwa o pomoc finansową, aby moje dziecko miało kiedyś szanse stanąć na nogi.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maria jolanta moskal - Subkonto nr 102082202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maria jolanta moskal