maria jolanta moskal

Subkonto nr: 102082202
wiek: 4 latka

O mnie

Marysia urodziła się w 28tc., w skutek odklejenia się łożyska, co spowodowało wylew do moózgu oraz niedotlenienie mózgowe 3 i 4 stopnia.

Marysia cierpi na wodogłowie pokrwotoczne, z tego względu ma założona zastawkę Komorowo-przedsionkową, która odprowadza płyn rdzeniowo-mózgowy,  stwierdzone dziecięce porażenie mózgowe z porażeniem koniczyn dolnych oraz końsko stopie, 

Marysia na co dzień jest wesołym dzieckiem, niestety nie chodzi. Sama siedzi, raczkuje, pełza. Żeby Marysia w przyszłości mogła chodzić, biegać wraz ze swoimi rówieśnikami potrzebujemy sprzętu i rehabilitacji, pomocy specjalistów.

  Do tej pory jakoś dawałyśmy radę, ale koszty są coraz większe dlatego zwracamy się do państwa o pomoc finansową, aby moje dziecko miało kiedyś szanse stanąć na nogi i być samodzielną jak najbardziej to tylko możliwe ❣️

 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maria jolanta moskal - Subkonto nr 102082202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maria jolanta moskal