mateusz bańkowski

Subkonto nr: 102082302
wiek: 8 lat

O mnie

Mam na imię Mateusz, urodziłem się 3 czerwca 2014r. Zmagam się z zaburzeniem: autyzm intelektualny od wczesnego dzieciństwa, chodziłem do przedszkola integracyjnego w Gdańsku Dobry Start. Choruję na astmę oskrzelową oraz mam alergię na roztocza kurzu domowego, mam niedosłuch obustronny, oraz wadę wymowy. W dawnym przedszkolu miałem terapie np dogoterapia. Uwielbiam karmić pieski i chodzić na spacery, była też hipnoterapia, logopedia na której jeździłem konikami, karmiłem je, głaskałem. Była też logopedia, na której uczyłem się mówić ale po przeprowadzce do Mierzeszyna już nie mogę uczestniczyć w moich ulubionych zajęć, bo w tamtym przedszkolu i zerówce były one sponsorowane, a obecnie chodzę do szkoły specjalnej w Warczu.

W tamtej szkole nie mam zajęć terapeutycznych, a bardzo ich potrzebuję :-( dla tego wraz z rodzicami chcę uzbierać pieniążki na to, bym mógł znowu głaskać pieski, karmić koniki i nauczyć się mówić poprawnie, by się że mnie nie śmiały inne dzieci. Bardzo z góry z rodzicami chcemy podziękować. Mati.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mateusz bańkowski - Subkonto nr 102082302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mateusz bańkowski