mikołaj wąsik

Subkonto nr: 102082402
wiek: 12 lat

O mnie

Witam, mam na imię Mikołaj. Urodziłem się w 2009 roku. Kilka lat temu miałem uraz głowy. Od tego momentu zaczęły się moje problemy zdrowotne, które bardzo utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Mam afazję sensoryczno-motoryczną, trudności z mową i poruszaniem się ze względu na brak koordynacji oraz napięcie mięśniowe. Poza tym mam niedoczynność tarczycy, insulinooporność, alergię na wiele rzeczy i astmę. Moja codzienność to leki, ćwiczenia i częste wizyty lekarskie. Rehabilitacja, zajęcia z neurologopedą, psychologiem i fizjoterapeutą są konieczne abym mógł lepiej funkcjonować w życiu codziennym. Brakuje mi kontaktów z rówieśnikami. Lubię grać na komputerze. Chciałbym robić wiele innych rzeczy, ale nie mogę, nie potrafię, Droga do polepszenia mojego zdrowia jest długa i niepewna, ale staram się. Każdy mój mały postęp teraz to szansa na lepszą przyszłość. Mikołaj.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mikołaj wąsik - Subkonto nr 102082402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mikołaj wąsik