kacper lewandowski

Subkonto nr: 102082502
wiek: 1 roczek

O mnie

Cześć jestem Kacperek, urodziłem się w Szczecinie. Mam niespełna 2 latka i od urodzenia walczę z padaczką ogniskową uogólniającą się. Od 2 miesiąca życia jestem rehabilitowany metodą Vojty. Od 5 miesiąca życia przyjmuje leki przeciwpadaczkowe. Mój rozwój ruchowy ruszył do przodu, siedzę raczkuje i zaczynam chodzić, chodź do ideałów mi daleko. Niestety mój rozwój intelektualny i społeczny pozostawia wiele do życzenia, nie mówię nie pokazuje nic, unikam kontaktów z dziećmi i innymi ludźmi. Zmartwiona mama konsultowała mnie u psychiatry wykonała pełno badań i diagnoza to autyzm dziecięcy. Wymagam wielu zajęć i ćwiczeń, aby móc poznawać świat i nawiązywać znajomości. Bardzo dużo choruje i często łapie infekcje. Oprócz padaczki, która nie daje o sobie zapomnieć i autyzmu walczę z małopłytkowościa immunologiczną. Razem z rodzicami marzę o turnusie rehabilitacyjnym i hipoterapii, bo przy zwierzętach czuje się jak ryba w wodzie. Proszę Was z całego serduszka - pomóżcie stanąć mi na nogi i odkrywać pozytywy świata. 

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kacper lewandowski - Subkonto nr 102082502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kacper lewandowski