remigiusz wielandt

Subkonto nr: 102082702
wiek: 12 lat

O mnie

Nazywam się Remigiusz. Urodziłem się z ciężką zamartwicą urodzeniową i ważyłem zaledwie 2000g. Od pierwszych chwil narodzin zostałem przewieziony do specjalistycznego szpitala. Moja mama nie mogła nawet mnie zobaczyć. Lekarze długo walczyli o moje życie mimo, że nie dawali mi szans. Gdy miałem 3 miesiące przeszedłem operację serduszka. Pierwsze półtora roku spędziłem w szpitalach. W końcu nadszedł Wielki Dzień w którym mama zabrała mnie do domu. Niestety nie trwało to długo, ponieważ znowu trafiłem do szpitala. I tak było przez parę lat. Parę dni w domu i miesiące w szpitalu. Mam zespół wad wrodzonych, porażenie mózgowe, porażenie kończyn dolnych i górnych, epilepsję, gąbczastość prawej nerki, zwężenie podgłośniowe krtani. Oddycham za pomocą rurki tracheostomijnej, karmiony jestem przez pega. Wymagam całodobowej opieki. Nie siedzę, nie chodzę, nie mówię, sam nie trzymam nic w rączkach, nawet nie słychać kiedy płaczę. Mam brata i siostrę, którzy bardzo mnie kochają. Chciałbym jak oni biegać, śmiać się, pograć w piłkę, pojechać na wakacje a nawet ,,broić''. Wiem, że to nie możliwe mimo, że moja mama bardzo się stara i robi co w jej mocy. Potrzebuję kosztownej i intensywnej rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu. Wiem, że są ludzie dobrego serca, którzy małymi krokami mogą spełnić moje marzenia i mojej mamy.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: remigiusz wielandt - Subkonto nr 102082702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
remigiusz wielandt