antoni schmidt

Subkonto nr: 102083402
wiek: 8 lat

O mnie

Witam, jestem Antoś, choruję na wrodzoną niedoczynność tarczycy co z tym wiążą się częste wyjazdy do Gdańska do lekarza endokrynolog i pobieranie krwi jeżdżę tam co dwa miesiące.  Biorę leki na czczo codziennie. Mam też padaczkę z napadami ogniskowymi, jak byłem mały to miałem po kilkanaście razy dziennie w czasie snu, teraz też mam ale bardzo rzadko. Biorę leki. Jestem pod opieką psychiatry. Jestem dzieckiem nadpobudliwym. Interesuje mnie wszystko co jest do okoła mnie. Chodzę do zerówki do przedszkola specjalnego. Teraz dostałem się na turnus rehabilitacyjny, jadę pierwszy raz. Do lekarzy jeżdżę z tatą co wiąże się z wolnej dniem w pracy i jest wtedy ze mną i mama. Często jeżdżę po lekarzach. Mam dużo zainteresowań. Każdy mnie bardzo mocno kocha i bardzo lubi. Teraz miałem nowego lekarza genetyka, muszę zrobić badania genetyczne i jechać do okulisty. Chciałbym zwiedzać z mamą i tatą i siostrą, ale dużo rodzice wydają na lekarzy i leki.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: antoni schmidt - Subkonto nr 102083402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
antoni schmidt