alan kucharczyk

Subkonto nr: 102083902
wiek: 3 latka

O mnie

Cześć,

mam na imię Alanek, został u mnie stwierdzony autyzm, niestety nie mówię. Bardzo trudno mi się komunikować, lubię bawić się sam, zawsze mam swój schemat zabawy jak tylko ktoś mi przeszkadza bardzo się denerwuję, a jak mnie ktoś woła to nie reaguję. Mamusia często zabiera mnie na różne zajęcia, są mi bardzo potrzebne, odkąd zacząłem chodzić na zajęcia mama częściej się uśmiecha i mnie chwali prawie cały czas. Kocham auta i wszystkie maszyny, koła są świetne, mogę ciągle patrzeć jak się kręcą. Chodzę do przedszkola, bardzo lubię to miejsce, jest mało dzieci i super zajęcia, chciałbym częściej korzystać z sali do terapii SI, jest cudowna, uspakaja mnie i pomaga się skupić a to trudne. Bardzo lubię też wizyty u Pani logopedy, wiem że powinienem chodzić częściej na te zajęcia tylko że one są drogie, więc wiem że mama się martwi jak mi to zapewnić. Inne dzieci mnie nie interesują, dlatego mama mówi że zajęcia społeczne są dla mnie ważne. Bardzo chciałbym jechać na turnus rehabilitacyjny, myślę że by mi to pomogło. Lubię też nowe zabawki i różne ciekawe książeczki. One mi pomagają się otworzyć. Od niedawna uczę się komunikacji alternatywnej, ciężko to idzie, ale nie poddajemy się. Może tak będę mógł przekazać coś innym. Jeśli ktoś przeczyta to i będzie miał ochotę mi pomóc będę bardzo szczęśliwy. I może kiedyś sam powiem..."dziękuję".

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: alan kucharczyk - Subkonto nr 102083902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
alan kucharczyk