amanda machula

Subkonto nr: 102084102
wiek: 1 roczek

O mnie

Amanda urodziła się 2020 roku. Choruje na bardzo rzadką chorobę: Zespół duplikacji Triplikacji 15q11q13. Ma zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej. Opóźniony rozwój psychoruchowy, oraz padaczka, nieokreślona . 
Potrzebuje intensywnej rehabilitacji :
-motoryki dużej i małej, koordynacji ruchowej, wzmocnienie napięcia mięśniowego,
-stymulacja mowy (terapia neurologopedyczna),
-masaż, w tym masaż głęboki,
-muzykoterapię,
-terapii bazalnej, metoda Vojty, i NDT-Bobath.

Często bywa w szpitalu na badaniach kontrolnych i EEG. Amanda otrzymuje leki przeciwpadaczkowe od 6 miesiąca życia. Przez częste ataki epilepsji, wszystko się cofa i z punktu C wracamy do punktu A. Amanda uczęszcza na rehabilitację od 4 miesiąca życia, uczęszcza na zajęcia z logopedyczne i neurologopedyczne oraz SI. Ma napięcie mięśniowe obniżone. Jeszcze nie chodzi, ale dzięki rehabilitacji sama wstanie siedzi. Nie mówi. Emocje wyraża krzykiem i płaczem, ma problem z połykaniem śliny, z gryzieniem dużych kawałów jedzenia. Nie rozumie przekazów mimicznych ani poleceń słownych popartych gestem. Często choruje na stan zapalny uszu, przez co nie można zbadać dokładnie słuchu. Amandzie nasilał się zez i nosi okulary. Przed nami długa i kosztowna droga.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: amanda machula - Subkonto nr 102084102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
amanda machula