dawid kostuch

Subkonto nr: 102084402
wiek: 11 lat

O mnie

Syn ma stwierdzony autyzm, padaczkę, zaburzenia SI, zaburzenia dojrzałości neuromotorycznej, opóźniony rozwój psychoruchowy, zwłaszcza mowy, zespół nadpobudliwości psychoruchowej oraz skrzywienie kręgosłupa, koślawe kolana, asymetria bioder i barków oraz niskie napięcie mięśniowe. Od lat chodzimy na różne terapie, rehabilitacje, ale niestety z racji ze sama wychowuje syna nie mogę podjąć pracy. Rehabilitacja jest prowadzona raz lub 2 razy w tygodniu w zależności od naszych finansów. Tak samo z terapiami -  są nieregularne, bo nas nie stać. Teraz udało nam się z SUO jednak 20% musze opłacać z 16 godzin przyznanych dziecku z Gopsu.

W dalszym ciągu syn ma duże problemy z agresją, co rzutuje na moim stanie psychicznym. W dodatku okazało się, że syn ma bardzo dużą wadę zgryzu i koszty leczenia ortodontycznego opiewają na kilka tysięcy. Jak na razie wydaliśmy ponad 2 tysiące, został nam tylko 1 tysiąc z uzbieranych pieniędzy na leczenie, ale to wciąż za mało.. sam aparat na dwa łuki to koszt 5400zl nie licząc wizyt kontrolnych. Bardzo byśmy chcieli pojechać kiedysna turnus, bo problemy syna z nogami i kręgosłupem są nadal poważne. Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dawid kostuch - Subkonto nr 102084402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dawid kostuch