gabrysia hartabus

Subkonto nr: 102084602
wiek: 6 lat

O mnie

Mam na imię Gabrysia, urodziłam się dwa tygodnie po terminie. Nigdy nie rozwijałam się tak jak inne dzieci co martwiło moją mamę, zaczęłam chodzić w wieku 19 miesięcy. Do trzeciego roku życia mało mówiłam, mam niepełnosprawność intelektualną lekką. Jestem pod opieką poradni psychologiczno- pedagogicznej, od 2020 chodzę do przedszkola, czasem jest mi ciężko ponieważ różnię się trochę od rówieśników. ale jestem bardzo dzielna i daję radę. Mama mówi, że jest ze mnie dumna, codziennie ze mną ćwiczy dużo zadań i bardzo się stara. Moja mama jest często smutna, chciałaby abym była szczęśliwa, poszła do szkoły razem z rówieśnikami, ale potrzebuję pomocy specjalistów, ponieważ darmowe zajęcia oraz ćwiczenia w domu to za mało. Mama robi co może, ale wiem, że mimo ciężkiej pracy ma problemy finansowe i stara się jak może aby żyło nam się dobrze. W imieniu swoim i swojej mamy bardzo proszę każdą osobę o dobrym sercu o każdą pomoc w moją stronę, abym mogła zacząć się rozwijać tak jak moi rówieśnicy i żebym zobaczyła w końcu uśmiech na twarzy mojej mamy. 

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: gabrysia hartabus - Subkonto nr 102084602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
gabrysia hartabus