kacper porokh

Subkonto nr: 102085302
wiek: 4 latka

O mnie

Kacper urodził się jako zdrowe dziecko. Jako niemowlak gaworzył, był uśmiechnięty. Jednak "czar prysł" - przestał reagować, patrzyć na osobę mówiącą. Wydawał z siebie dźwięki, nie było to zrozumiałe dla innych, rodziców zaczął traktować przedmiotowo, nie reagował na wołanie. Widać, że ma swój świat. Jesteśmy po diagnozie SI i wiemy, że ma mocne zaburzenia. Terapie na NFZ mamy 1 raz na 2 tygodnie, a Kacper potrzebuje ich więcej. Jest ogromny problem z mową, więc musimy mu zapewnić wsparcie logopedyczne i narzędzia do ćwiczeń w domu. Do tej pory staraliśmy się mu zapewnić w miarę możliwości wszystko sami. Uczęszczamy na terapię szukając pomocy w różnych miejscach. Kacper uczęszcza do specjalnego przedszkola. Odnajduje się w nim i funkcjonuje w miarę prawidłowo. Nie jest jednak w stanie odnaleźć się w miejscu gdzie dzieci jest dużo. 

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kacper porokh - Subkonto nr 102085302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kacper porokh