aniela cupriak

Subkonto nr: 102086002
wiek: 6 lat

O mnie

Anielka urodziła się 6 lutego 2016 roku. Uczęszcza do przedszkola integracyjnego. Zdiagnozowano u niej opóźniony rozwój intelektualny oraz nadpobudliwość psycho-ruchową. Córka nie potrafi mówić. Wypowiada pojedyncze słowa typu: mama, tata, pa pa, nie, tak. Częste są krzyki i dźwięki nieartykułowane. U Anielki stwierdzono również zaburzenia integracji sensorycznej. Zdarzają się u niej również zachowania agresywne w stosunku do innych lub do przedmiotów. Córka wymaga 24-godzinnej opieki. Nie można jej spuścić z oka, żeby nie zrobiła krzywdy sobie lub innym, albo czegoś nie zepsuła, nie wylała. Anielka uczęszcza na zajęcia terapeutyczne w przedszkolu, gdzie specjaliści pomagają jej osiągać dalsze postępy. Niestety, aby Anielka mogła funkcjonować w społeczeństwie potrzebne są specjalistyczne terapie. Aniela wzięła już udział w terapii neurologopedycznej. Aby miała szansę na wspomaganie rozwoju musi regularnie uczęszczać na tego typu terapie, które są bardzo kosztowne. Wskazaniem jest, aby wzięła udział w mikropolaryzacji mózgu, która wspomoże rozwój mowy, koncentracji i wyciszy ją. Ważne są też kolejne terapie neurologopedyczne, wspomagania integracji sensorycznej, a także terapie związane z masażami i metodami wyciszania i koncentracji uwagi. Dla nas rodziców każdy gest jest nieoceniony. Naszym marzeniem jest, aby Aniela w przyszłości mogła funkcjonować w społeczeństwie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: aniela cupriak - Subkonto nr 102086002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
aniela cupriak