marcelina szymczak

Subkonto nr: 102086802
wiek: 8 lat

O mnie

Marcelinka urodziła się zdrowym dzieckiem. W 4 miesiącu otrzymała szczepienie, chwilę po nim trafiła do szpitala z wysoką temperaturą, okazało się że ma wadę serduszka. Po konsultacji z Kardiologiem okazało się że jest to wada ASD II. Zaczęliśmy leczyć. Gdy Marcelina skoczyła 18 miesięcy okazało się, że jest duży problem z mową, jej zachowaniem i napięciem mięśniowym. Zaczęła się zamykać w swoim świecie. Całkowicie wycofała się ze społeczeństwa. Nie chciała się bawić z rówieśnikami. Bardzo nas rodziców to zaniepokoiło, więc udaliśmy się do lekarza pediatry, gdzie otrzymaliśmy skierowanie do specjalisty neurolog w  Bydgoszczy. Po konsultacji z specjalistą zostaliśmy skierowanie do Szpitala na Oddział Dziecięcy Neurologii. Tam przeszliśmy szereg badań i konsultacji specjalistycznych. Na spotkaniu z lekarzem usłyszałam diagnozę: autyzm dziecięcy. Chociaż wiemy, że autyzm to nie wyrok to Marcelinka potrzebuje pomocy, by mogła funkcjonować jak najlepiej, by w przyszłości mogła być samodzielna i mogła odnaleźć się w otaczającym ją świecie. Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: marcelina szymczak - Subkonto nr 102086802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
marcelina szymczak