franciszek piotr drej

Subkonto nr: 102087502
wiek: 9 lat

O mnie

Cześć! Jestem Franek. Zdiagnozowano u mnie Zespół Aspergera, czyli całościowe zaburzenie rozwojowe.

Mam trudności z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Moje mięśnie są osłabione, mam problem z motoryką małą . Uczęszczam na zajęcia z integracji sensorycznej, do logopedy, do fizjoterapeuty, do ortoptysty, do psychologa i na trening biofeedbak. Ale ,żeby były skuteczne, muszą odbywać się raz na tydzień, a nie jak teraz-raz w miesiącu. W międzyczasie do lekarzy specjalistów. W szkole mam nauczyciela wspomagającego i dodatkowe zajęcia, które uczą mnie jak funkcjonować w społeczeństwie.

Niestety, za wiele zajęć, mama musi zapłacić, a część z nich odbywa się 50 km od domu.

Jestem pod opieką różnych lekarzy i specjalistów.

Na dzisiejszy dzień potrzebuję specjalnych wkładek do butów i sprzętu do ćwiczeń w domu. To już obciąży skromny budżet rodziców. Mój tata przeszedł chorobę nowotworową i nie jest zdolny do pracy, a mama opiekuje się nami i jeszcze 91-letnią niepełnosprawną babcią.

Bardzo lubię jazdę na rowerze, zmagania w parku linowym i wszelkiego rodzaju place zabaw. To pozwala mi rozładować zgromadzone emocje i wyciszyć się. Lubię też taniec i zabawy w basenie.

Proszę ludzi o dobrym sercu o jakąkolwiek wpłatę.

Chciałbym w przyszłości być osobą w pełni sprawną, dobrze radzić sobie w społeczeństwie.

DZIĘKUJĘ!!!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: franciszek piotr drej - Subkonto nr 102087502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
franciszek piotr drej