mikołaj grzywacz

Subkonto nr: 102088102
wiek: 6 lat

O mnie

Mikołajek to wesoły i pełen energii chłopiec. Prawdziwy fan resoraków, pociągów i pizzy Margherity. ​​​​​Marzy o podróży do Londynu i przejażdżce czerwonym autobusem.

Ten ciekawy świata chłopczyk zmaga się z afazją rozwojową i licznymi, przykrymi jej objawami (między innymi: problemy z budowaniem zdań i pojedyńczymi wyrazami, rozumieniem, skupieniem uwagi, komunikacją z rówieśnikami, ma trudności w uczeniu się i zapamiętywaniu, zaburzenia integracji sensorycznej). Ponadto, doskwierają mu liczne alergie oraz AZS. 

By rozwijać się prawidłowo, bardzo potrzebuje licznych, kosztownych terapii i spotkań z lekarzami i specjalistami (między innymi: terapia SI, Tomatis, hipoterapia, spotkania z psychologiem, pedagogiem, TUS, terapia ręki, mioterapia, spotkania z neurologopedą i logopedą). 

W całego serca dziękujemy za wsparcie naszego synka ♥ Rodzice. 
 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mikołaj grzywacz - Subkonto nr 102088102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mikołaj grzywacz