mikołaj barnaś

Subkonto nr: 102088602
wiek: 10 lat

O mnie

Mikołaj w wieku 3 lat zaczął mówić pierwsze słowa, rozwój był znacznie opóźniony. Syn długo zniekształcał wyrazy, występowała również niepłynność mówienia. Lekarz specjalista zdiagnozował afazję percepcyjno - motoryczną. Mikołaj rozumie proste zdania, dysponuje małym zakresem słów, trudność sprawia mu wyjaśnienie ich znaczenia, widoczne są kłopoty z wydobywaniem słów z pamięci. Słabo rozumie precyzję polecenia. Przy mówię spontanicznej zniekształca wyrazy, występują elizje, metatezy, nieregularne substytucję głoskowe. Ma trudności z czytaniem i pisaniem. Bardzo słaba, krótka umiejętność koncentracji uwagi, stałe wymaga wsparcia i naprowadzania. Syn uczęszcza  na zajęcia logopedyczne, psychologiczne i integrację sensoryczną.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mikołaj barnaś - Subkonto nr 102088602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mikołaj barnaś