amelka dobosz

Subkonto nr: 102089002
wiek: 6 lat

O mnie

Witam Kochani,

Urodziłam się 01.06.2016 r dzień przed 25. urodzinami mojej Mamy Anny. Moja Mama i Tatuś czekali na mnie, jestem ich oczkiem w głowie. Urodziłam się zdrowa, nic nie wskazywało na to, że będę miała jakieś problemy zdrowotne. Do 6 miesiąca życia rozwijałam się prawidłowo. Moje problemy zdrowotne zaczęły się po rotawirusie. Miałam częste problemy z jelitami, nie mogłam nic jeść, brzuszek mnie bolał i strasznie płakałam. Później miesiąc w miesiąc leżałam na oddziale pediatrycznym, miałam zapalenia jelit, uczyłam się jeść kilka razy, spadałam z wagi, norowirusa, rotawirusa, biegunki ostre, zagrzybiony organizm po antybiotyku. Około roczku miałam pierwszy napad bezdechu z omdleniem, trafiłam wtedy do szpitala na obserwacje. Moja Mama i Tata dużo czasu spędzili ze mną w szpitalach. Do tej pory jeżdżę do poradni gastroenterologicznej i dietetyka w Prokocimiu. Mam też zdiagnozowany zez zbieżny, oczopląs, upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, zaburzenia SI i jestem w trakcie diagnozy autyzmu. Uczęszczam do przedszkola integracyjnego bardzo lubię się uczyć i bawić z dziećmi, ale ciągle choruje, a moja Mama przy mnie bo też nie ma odporności i jest chora.

Potrzebuję stałej pomocy specjalistów i zajęć terapeutycznych, rehabilitacji. Dlatego Drodzy Darczyńcy proszę Was o pomoc dla mnie. Żeby moi rodzice mogli się nie martwić o moje leczenie, a Moja mama zajęła się też swoim zdrowiem. Bo Jest mi potrzebna kocham moją Mamusie ❤️❤️. Prosimy Was o pomoc. Dziękuję - Amelka z Mama i Tatą.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: amelka dobosz - Subkonto nr 102089002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
amelka dobosz