janusz karol czosnykowski

Subkonto nr: 102091102
wiek: 3 latka

O mnie

Janusz urodził się w 32 tygodniu ciąży z bardzo dużymi obciążeniami i nie miał szans do przeżycia. Po miesiącu w Białej Podlaskiej (tam się urodził) przetransportowano Januszka do Warszawy do CZD, tam stwierdzono po rezonansie magnetycznym guza w nadnerczu i tam przeszedł leczenie chemioterapii, gdy guz się zmniejszył usunęli go. Później stwierdzono podejrzenie kardiomiopatii przyrostowej, ale po roku czasu z badań genetycznych wykluczono tę chorobę, ale przez to jak wykryli tę chorobę wcześniej nie mogłam go normalnie karmić, bo tętno spadało i ulewał. Januszek ma założonego PEGa - gastrostomię. Januszek nie rozwija się ruchowo sam jeszcze nie siedzi, pieniądze przydały by się na rehabilitację prywatną.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: janusz karol czosnykowski - Subkonto nr 102091102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
janusz karol czosnykowski