mikołaj orłowski

Subkonto nr: 102092602
wiek: 11 lat

O mnie

Mam na imię Mikołaj, urodziłem się o czasie, wszystko było dobrze do póki nie nadszedł ten dzień w którym nie śniłem, że to mnie spotka i uległem wypadkowi komunikacyjnemu. Doznałem otwartego złamania kości piszczelowej i strzałkowej,wstrząs pnia mózgu ,wykryto u mnie ADHD  następnie wyszła u mnie epilepsja z którą zmagam się z atakami. Moja mama jeździ że mną po lekarzach i szpitalach, żeby w życiu było mi lżej  i żebym nie musiał tak ciężko przechodzić. Jestem pod kontrolą specjalistów: psychiatra, neurolog, psycholog, ortopedy. Wymagam stałej kontroli leczenia przyjmowaniu lekarstw itp. 01.12.czeka mnie kolejny pobyt w szpitalu na neurologii 25.11laryngologia. Mam kochana mamę, która mi bardzo pomaga i wie co najlepsze jest dla mnie i za to dziękuję jej bardzo ale z waszą pomocą będzie mi lepiej 

Dziękuję wszystkim za okazaną dla mnie za pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mikołaj orłowski - Subkonto nr 102092602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mikołaj orłowski