oliwier marchewka

Subkonto nr: 102092802
wiek: 12 lat

O mnie

Urodziłem się w 2009 roku. Na kilka dni przed ukończeniem 3 roku życia otrzymałem diagnozę: autyzm wczesnodziecięcy i otrzymałem orzeczenie o niepełnosprawności. W między czasie doszła diagnoza:  "Autyzm wczesnodziecięcy sprzężony z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym". Pierwsze słowa wypowiedziałem mając 5 lat , mam duże trudności z porozumiewaniem się z mamą i tatą - nie potrafię rozmawiać, nie potrafię wyrazić własnych potrzeb poza tymi najbardziej podstawowymi. Jestem nadwrażliwy słuchowo i czuciowo, w związku z tym wszystkim potrzebuję różnych terapii. Mam także wadę wzroku ktorą muszę leczyć i dlatego też potrzebne mi są okulary,  zmieniają  one swoją moc i czesto ulegąją zniszczeniu. Uwielbiam moje programy logopedyczne i naukę nowych słów w komputerze czy na tablecie, można powiedzieć, że to moja pasja, tak jak znajomość znaków drogowych czy marek samochodowych (lubię je oglądać, malować)  Bardzo lubię oglądać w sieci nagrania z kamerek samochodowych, sprawiają mi radość. 

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oliwier marchewka - Subkonto nr 102092802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oliwier marchewka