jan kowalczyk

Subkonto nr: 102093002
wiek: 6 lat

O mnie

Urodziłem się w 2015 roku jako dziecko zdrowe. Mamie nie zawsze się wszystko u mnie podobało. Zaczęła chodzić ze mną do specjalistów i niestety stwierdzono u mnie autyzm. Chodziłem do przedszkola ale było mi tam bardzo źle. Zbyt głośno, nudno.  Często siedziałem w kącie i byłem bardzo smutny i samotny. Chciałbym mieć łatwiej w życiu.  Nie mieć problemów z koncentracją, mniej się niepokoić i ekscytować oraz być samodzielnym w dorosłym życiu.  Aby to osiągnąć potrzebuję częstych i różnorodnych rehabilitacji i wizyt u specjalistów, które niestety są kosztowne.  Teraz uwielbiam bawić się drzwiami, jeździć windą, pociągami - komunikacją. Całe dnie mógłbym to robić. W weekendy zawsze gdzieś jeżdżę z rodzicami.  Poproszę o wsparcie.  Bardzo dziękuję. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jan kowalczyk - Subkonto nr 102093002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jan kowalczyk