franciszek szablewski

Subkonto nr: 102093102
wiek: 7 lat

O mnie

Franio urodził się 12 grudnia 2015r. Jest wesołym i bardzo ruchliwym dzieckiem. W wieku 5 lat rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną. Niestety nie trenował długo. Po trzech miesiącach gry w piłkę doznał kontuzji lewej nogi. Pojawiły się silne bóle w kolanie, udzie, które utrudniały mu codzienne funkcjonowanie, chodzenie. Przykurcze były tak bardzo dotkliwe, że Franek nie mógł wstać z łóżka. Zaczął utykać. Kilka wizyt w szpitalach, liczne prywatne konsultacje u różnych specjalistów, zlecone badania. Dopiero w grudniu 2021 roku padła diagnoza: jałowa martwica głowy kości udowej. Wróciliśmy z wizyty z synem na wózku inwalidzkim, bezwzględnym zakazem chodzenia, zakazem chodzenia do zerówki, terminem zabiegu. Ruchliwe dziecko z dnia na dzień zostało pozbawione w zasadzie dzieciństwa - towarzystwa rówieśników, ruchliwych zabaw, wyjazdów do sal zabaw, parków rozrywki, które tak bardzo uwielbiają wszystkie dzieci. Rozpoczęła się rehabilitacja, wizyty u specjalistów, masaże, pola magnetyczne. Mija rok od diagnozy, a Franio niestety nadal jest w pierwszym stopniu choroby. Każdego dnia walczymy do powrót do zdrowia i pełnej sprawności Franka.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: franciszek szablewski - Subkonto nr 102093102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
franciszek szablewski