grzegorz biernat

Subkonto nr: 102093202
wiek: 4 latka

O mnie

Autystyczne dzieci są różne: nie słuchają, ale słyszą, nie patrzą, ale widzą, nie okazują uczuć, ale czują emocje kierowane do nich, nie mówią, ale ich milczenie jest krzykiem o pomoc…” 

Grześ urodził się jako wcześniak, ale dzielnie walczył. Rozwój Grzesia nie budził we mnie żadnego niepokoju, jednak z czasem zaczęłam widzieć pewne problemy w rozwoju. Grześ ma 4 lata na ten moment potrafi powiedzieć kilka pojedynczych słów. W niektórych obszarach rozwojowych Grześ ma opóźnienie od roku do dwóch lat.

Gdy po raz pierwszy usłyszałam diagnozę, byłam przerażona. Słyszałam wcześniej o autyzmie, jednak nigdy nie przypuszczałam, że przyjdzie mi się z nim mierzyć twarzą w twarz. Boję się o przyszłość mojego syna, o całe jego życie. Pragnę, by był szczęśliwym człowiekiem, dogonił rozwojem rówieśników, a świat stał przed nim otworem. 

Przedszkole Terapeutyczne, do którego Grześ uczęszcza od września sprawia, że małymi krokami robi postępy. Jednak trzeba mu zapewnić stałe terapię. Grześ wymaga terapii logopedycznej, integracji sensorycznej, pedagoga specjalnego, terapii ręki i innych. Potrzebny jest sprzęt i pomoce do terapii. Dodatkowo wizyty u specjalistów neurologa, psychiatry i innych. Wszystko to są ogromne koszty. Liczę, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy pomogą Grzesiowi dogonić swoich rówieśników.

Mama Marta.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: grzegorz biernat - Subkonto nr 102093202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
grzegorz biernat