adrian wysokiński

Subkonto nr: 102093802
wiek: 14 lat

O mnie

Mam na imię  Adrian. Od urodzenia choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe, upośledzenie umysłowe (intelektualne) oraz dysfunkcję narządu ruchu. Mam bardzo dużą wadę wzroku na jedno oko -18 na drugie  -15. Moim największym problemem jest  poruszanie  się, na prostej powierzchni bardzo często  się potykam i upadam.😔Jestem bardzo nerwowy i często moja mamę doprowadzam do łez. Chodzę do Szkoły Specjalnej. Jestem pogodnym chłopcem, szybko nawiązuję nowe kontakty, w tym roku  udało  się  mojej  mamie zabrać  mnie na Turnus w góry. 🙂Bardzo potrzebuję  wsparcia w pomocach  naukowych, usprawniających moje chodzenie. Bardzo byłbym wdzięczny za okazaną  pomoc i wsparcie. Z całego  serca dziękuję za okazaną  mi pomoc ❤

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: adrian wysokiński - Subkonto nr 102093802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
adrian wysokiński