alan marcel puchała

Subkonto nr: 102093902
wiek: 3 latka

O mnie

Dzień dobry jestem Alan.  Urodziłem się 17.11.2020 roku w światowy dzień wcześniaka  z wagą 1800 gram i w 35 tygodniu ciąży.  Miałem ciężki start, musiałem walczyć między innymi z niewydolnością oddechową, krwawieniem z płuc, nadciśnieniem płucnym, bakterią Staph Sp.koag(-), hipotrofią, a także zamartwicą urodzeniową. Leżałem w szpitalu przez pierwsze 5 tygodni życia. Mam opóźniony rozwój psychoruchowy. Aktualnie jestem pod opieką neurologa, neonatologa, kardiologa, rehabilitantki, gastroenterologa, poradni genetycznej a także okulisty gdyż mam wrodzoną wadę wzroku zwaną nadzwroczność obu oczu , astygmatyzm i zes. Aktualnie jestem diagnozowany pod kontem autyzmu . Mam lekkie dziecięce  porażenie mózgowe wynikające z wcześniactwa . Parę dni temu otrzymałem wyniki z poradni genetycznej zdiagnozowano u mnie bardzo rzadka chorobę genetyczna zwaną zespołem Alazami. Zdiagnozowano u mnie równiez epilepsje (padaczkę), na którą przyjmuje regularnie leki . 
 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: alan marcel puchała - Subkonto nr 102093902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
alan marcel puchała