paweł smal

Subkonto nr: 102096402
wiek: 12 lat

O mnie

Witam. Mam na imię Paweł. Urodziłem się w styczniu 2012 roku.

Dopiero 28 marca 2022 roku zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy, ale według mamy oraz Pani psychiatry był już w wieku przedszkolnym. 

Chodzę do Szkoły Specjalnej. Bardzo lubię tam spędzać czas. Mam różne zajęcia dodatkowe (terapie), które pomagają mi funkcjonować w życiu. Bywa że chcę siedzieć tylko z mamą w domu ponieważ nie chcę zaburzać swojego poczucia bezpieczeństwa. 

Niestety potrzebujemy rozszerzyć terapię. Bardzo często krzyczę, piszcze, próbuję uciekać mamie lub Pani w szkole, ale nie rozumiem że one się wtedy bardzo o mnie martwią. Potrzebuję pomocy, bo źle się wtedy czuję a otoczenie wokół mnie przeraża. Czekamy na odzew z ośrodka "Dalej Razem" by kontynuować terapię poza szkołą, lecz lista oczekujących jest długa a prywatne terapie są drogie.

Pozdrawiam i wysyłam wam uśmiech :)

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: paweł smal - Subkonto nr 102096402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
paweł smal