jakub jagusztyn

Subkonto nr: 102108702
wiek: 12 lat

O mnie

U syna zdiagnozowano w 2022 roku (po 6 latach poszukiwań) zaburzenia ze spektrum autyzmu. Wymaga wsparcia w obszarze SI, którego szkoła nie jest wstanie zapewnić,  psychologa (budowanie pozytywnego obrazu samego siebie, który leci na łeb na szyje, budowanie umiejętności kontaktów społecznych, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, konflikach, budowanie motywacji do nauki- jest mądry,  ale zaburzenia opozycyjne, zaburzenia koncentracji utrudniają mu naukę), trening umiejętności społecznych. Syn ma także diagnozę dysortografii i zagrożenie dysgrafią.  Pracy jest dużo.  Tyle ile potrafię robię sama, ale nie mam potrzebnych kompetencji,  a terapia prywatna przekracza moje możliwości finansowe.Nie mogę Mu na to pozwolić!

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jakub jagusztyn - Subkonto nr 102108702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jakub jagusztyn