marcelina burak

Subkonto nr: 102109502
wiek: 2 latka

O mnie

Bardzo dziękujemy osobom, które okazały Marcelinie wsparcie poprzez rozliczenie 1,5 % podatku na jej numer KRS, oraz poprzez dobrowolne wpłaty. 
Jesteśmy wdzięczni, że los Marcelki, oraz jej sprawność nie jest obojętna aż tylu osobom. Wpłacone przez Państwa pieniądze już pomagają. Dzięki nim możemy zapewnić naszej córeczce więcej godzin rehabilitacji. Marcelina ma również zakupione okularki- dzięki czemu lepiej widzi i szybciej może się rozwijać. Został również zakupiony pionizator oraz pomoce sensoryczne, rehabilitacyjne czy logopedyczne. 
Dziękujemy raz jeszcze.
Rodzice Marcelinki

Marcelina urodziła się 16 listopada 2021 r. jako wcześniak. Ważyła 1300g i mierzyła 44 cm. 

Nasza córka spędziła pierwsze 8 miesięcy życia w szpitalu. W trakcie tego pobytu przeszła operację serca. Ze względu na nadciśnienie płucne wymagała tlenoterapii. Marcelina zmaga się też z obciążeniami związanymi z zespołem Downa: niedoczynność tarczycy, obniżone napięcie mięśniowe, wada wzroku, opóźniony rozwój psychoruchowy oraz padaczka. Aby dalej się rozwijać Marcelina potrzebuje leków, rehabilitacji, zaopatrzenia ortopedycznego oraz częstych wizyt u specjalistów. Są to dość duże wydatki, dlatego prosimy o wsparcie w postaci 1,5 % podatku. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Paulina i Paweł- rodzice Marceliny.

 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: marcelina burak - Subkonto nr 102109502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
marcelina burak