bruno ludwisiak

Subkonto nr: 102109602
wiek: 3 latka

O mnie

Bruno to wesoły i uśmiechnięty chłopiec. Niestety nie rozwija się jak inne dzieci w jego wieku. Został zdiagnozowany z autyzmem dziecięcym. Bruno w ograniczonym stopniu nawiązuje kontakt osobowy i z trudem akceptuje jakiekolwiek zmiany. Pracuje i bawi się bardzo schematycznie, nie lubi odstępstw od swoich zasad. Pomimo terapii, nadal zauważamy istotne nieprawidłowości w zakresie umiejętności społecznych i komunikacji. Do tego ma ogromną wybiórczość żywieniową. Bruno powinien uczęszczać na zajęcia integracji sensorycznej, terapii behawioralnej oraz logopedycznej. Jest też pod opieką poradni psychologicznej, psychiatrycznej, neurologicznej i rehabilitacyjnej.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: bruno ludwisiak - Subkonto nr 102109602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
bruno ludwisiak