jonasz kaczanek

Subkonto nr: 102110302
wiek: 4 latka

O mnie

Urodziłem się w 2018 roku z dziesięcioma punktami w skali Apgar. Niestety po kilku miesiącach rodzice zauważyli, że nie używam prawej rączki. Pojechaliśmy na badania kamieni milowych tam okazało się, że mam wzmożone napięcie mięśniowe. Pani doktor wysłała mnie do neurologa i na rehabilitacje. Neurolog skierował mnie na rezonans, po którym wyszło, że w moim mózgu jest jama malacyjna, a przez to mam Połowicze Porażenie Mózgowe Prawostronne. Nikt nie wie, kiedy i jak to się stało. Jestem rehabilitowany kilka razy w tygodniu, mam też zajęcia z logopedą, bo troszkę seplenię. Czasami odwiedzam też osteopatę. Co pół roku mam podawaną botulinę, a zaraz po tym turnusy rehabilitacyjne. Jeżdżę też do wielu innych specjalistów. Na noc zakładam ortezę na rękę i nogę. Chodzę trochę koślawię, więc noszę specjalne buciki ortopedyczne. Jestem żywym i pogodnych chłopcem, chociaż czasami nie mam siły ćwiczyć i jeździć po tych wszystkich lekarzach, ale wiem, że to dla mojego dobra, by być sprawnym w przyszłości i sobie radzić.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jonasz kaczanek - Subkonto nr 102110302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jonasz kaczanek